czwartek, 12 grudzień 2019

Dyrekcja:

  • mgr Małgorzata Futro – dyrektor, nauczyciel mianowany, specjalista wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego, zarządzania placówkami oświatowymi;

Nauczyciele:

  • mgr Wiesława Paczyńska – nauczyciel mianowany, specjalista wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego,
  • mgr Katarzyna Kędziora – Dukszta - nauczyciel mianowany, specjalista wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego,
  • Agnieszka Serafin – nauczyciel mianowany, specjalista wychowania przedszkolnego,
  • mgr Katarzyna Adamska – nauczyciel mianowany specjalista wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego, oligofrenopedagogiki, terapii pedagogicznej
  • mgr Anna Winkel – nauczyciel mianowany, specjalista zintegrowanej edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej,
  • mgr Magdalena Trela – nauczyciel mianowany, specjalista zintegrowanej edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, oligofrenopedagogiki, pracy socjalnej i resocjalizacji,
  • mgr Katarzyna Rutkowska - nauczyciel kontraktowy, specjalista edukacji wczesnoszkolnej i resocjalizacji,
  • mgr Izabela Biała – nauczyciel dyplomowany, nauczyciel religii,
  • mgr Małgorzata Zaganiaczyk - nauczyciel dyplomowany, nauczyciel logopeda,
  • mgr Karolina Walkowiak - nauczyciel kontraktowy, nauczyciel pedagogiki specjalnej,
  • mgr Paulina Jeske - nauczyciel kontraktowy, specjalista wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego,
  • mgr Małgorzata Winkel - nauczyciel kontraktowy, specjalista wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego,
  • mgr Dorota Muszyńska - nauczyciel dyplomowany, specjalista wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego, terapii pedagogicznej, zarządzania placówkami oświatowymi,
  • mgr Elżbieta Kwapińska - nauczyciel mianowany, specjalista wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego, logopeda,
  • mgr Jolanta Czepek - nauczyciel dyplomowany, specjalista wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego, zarządzanie placówkami oświatowymi.

Obsługa:

  • Irena Pilna – główna księgowa,
  • Lucyna Babrakowska - woźna oddziałowa,
  • Alicja Świder - woźna oddziałowa,
  • Emilia Kubicka - referent d/s kadrowych
  • Beata Przykucka - woźna oddziałowa,
  • Katarzyna Kmieć - woźna oddziałowa, pomoc do dzieci,
  • Agnieszka Springer - woźna oddziałowa, pomoc do dzieci,
  • Piotr Adamski – konserwator.