poniedziałek, 23 wrzesień 2019

WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE

Grudzień to szczególny czas, gdy na zajęciach dominuje tematyka świąteczna. Przedszkolaki przygotowują się do jasełek, uczą piosenek o tematyce zimowej, pastorałek, kolęd, wykonują różne prace plastyczne związane ze Świętami Bożego Narodzenia - choinki, aniołki, szopki, gwiazdki, itp.

IMG 6239

Chcąc włączyć rodziców w świąteczny czas podejmowanych działań w przedszkolu, zorganizowałyśmy zajęcia plastyczne z ich udziałem. Z niecierpliwością czekałyśmy, czy zajęci w okresie przedświątecznym rodzice znajdą czas aby do nas dotrzeć. Przyznam, że byłyśmy mile zaskoczone, widząc jak wielu rodziców zechciało włączyć się w działania projektowe przedszkola, podejmując aktywność plastyczną wspólnie z dzieckiem. Rodzice i dzieci z zapałem wykonywali piękne ozdoby, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego dzieci i rodzice wspólnie pracowali, jednocześnie świetnie się bawiąc.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólną zabawę.
Wykonane ozdoby zostały wystawione na sprzedaż podczas kiermaszu zorganizowanym w przedszkolu.