poniedziałek, 23 wrzesień 2019

WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE Z RODZICAMI

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Zapach piernika, świeżo ścięta i przystrojona choinka - to buduje magiczny świąteczny klimat. I właśnie po to, aby i w naszym przedszkolu zagościła świąteczna atmosfera kolejny raz zorganizowaliśmy warsztaty bożonarodzeniowe na które zaprosiliśmy rodziców.

Nasze przedszkole zamieniło się na moment w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Rodzice odkrywali swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów.

Czas upłynął w miłej, rodzinnej atmosferze wśród wspólnych rozmów i śmiechu. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem. Powstało bardzo dużo pięknych i niepowtarzalnych dekoracji świątecznych, które tradycyjnie sprzedawane są na kiermaszu świątecznym.

Dziękujemy wszystkim przybyłym na warsztaty. Bardzo się cieszymy, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców.