niedziela, 28 luty 2021

Razem na Święta
W odpowiedzi na ogólnopolską akcję organizowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej „Razem na Święta” w Przedszkolu Samorządowym im. Kubusia Puchatka w Skokach odbyła się zbiórka podarunków dla podopiecznych schroniska „Cywil” w Rybowie.

magda.jpg

Przyłączając się do akcji w dniach 08-18.12.2020 r. przedszkolaki wraz z rodzicami bardzo chętnie umieszczały w miejscu zbiórki najpotrzebniejsze rzeczy: karmę dla psów i kotów, legowiska, koce, zabawki, czego efektem była coraz to większa paczka, która rosła z dnia na dzień dla potrzebujących zwierząt.
W imieniu przedszkolaków, którzy wraz z rodzicami spisali się na medal, dostarczono świąteczne prezenty do schroniska gdzie ich przekazanie spotkało się z wielką wdzięcznością i podziwem.
Bardzo serdecznie dziękujemy za tak duży odzew na zorganizowaną akcję „Razem na Święta”!