niedziela, 28 luty 2021

Świąteczny czas w Przedszkolu Samorządowym im. Kubusia Puchatka
Grudzień w naszym przedszkolu był miesiącem przepełnionym świąteczną atmosferą, pełną ciepła i życzliwości, dało się to odczuć również w naszej grupie Króliczki II.
Dnia 22.12.2020 r. miało miejsce przedstawienie dla rodziców i mimo tego, że występy odbyły się bez udziału najbliższych, dzieci dołożyły wszelkich starań, aby wszystko wyszło jak najlepiej.

wi6.jpg

Rodzice mogli podziwiać ich starania w nieco innej formie niż zazwyczaj, bo za pośrednictwem nagrania. Pomimo tego, dzieci wciąż były zmotywowane, aby dać z siebie wszystko i włożyły w występ mnóstwo wysiłku i serca.
Po przedstawieniu odbyła się wspólna Wigilia, składanie sobie wzajemnie życzeń oraz dzielenie się opłatkiem. Oczywiście nie zabrakło wspólnego kolędowania oraz wizyty wyczekiwanego przez przedszkolaków Gwiazdora.
Tegoroczne przygotowania do świąt wyglądały inaczej niż zwykle, mimo to wśród dzieci można było zauważyć ogromne zadowolenie i radość ze wspólnie spędzonych chwil.

wi8.jpg

ja_wi.jpg