niedziela, 24 styczeń 2021

Pasowanie na przedszkolaka
W dniu 30 października dzieci 3 i 4-letnie z grup Króliczki I i Króliczki II oficjalnie zostały prawdziwymi przedszkolakami. Jest to bez wątpienia niezapomniana uroczystość w życiu wszystkich maluchów uczęszczających do przedszkola.

pas2.JPG

Dzieci tego dnia miały okazję pierwszy raz zaprezentować się przed Panią Dyrektor i pokazać to czego nauczyły się w przedszkolu. Tego roku niestety zabrakło obecności rodziców, ale aby mogli zobaczyć występy swoich pociech, cała uroczystość została nagrana. Dzieci w pięknych galowych strojach, na tle specjalnie przygotowanej na tę okazję dekoracji z uśmiechami na twarzy i ogromnym zaangażowaniem recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły w rytm muzyki.
Kolejnym etapem dopełniającym to ważne wydarzenie było oficjalne pasowanie zaczarowanym lizakiem wszystkich dzieci przez Panią Dyrektor. Na pamiątkę dzieci otrzymały upominki, oraz piękne dyplomy, które będą im przypominać tak ważny dla nich dzień.

pas.JPG

pas1.jpg