czwartek, 15 kwiecień 2021

Dzień Kropki w Przedszkolu Samorządowym im. Kubusia Puchatka
We wtorek 15 września dzieci z grupy Sowy I i II świętowały niezwykły dzień - Dzień Kropki. Od 2008 r. jest on obchodzony na całym świecie jako święto kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności.

magda_2.jpg

Sześciolatki obejrzały historię małej Vashti, która wzbudziła w nas wiele pozytywnych emocji. Dzieci miały okazję zaprezentować lub opowiedzieć o swoich talentach i mocnych stronach. Przekonały się, że każdy ma inny talent, że posiadają różne umiejętności i każde są tak samo ważne. Idąc za przykładem małej bohaterki, dzieci stworzyły galerię z kropkowych prac. Każda była inna, każda wyjątkowa, każda w kropki. Radości nie było końca.
Z pewnością ten wypełniony kolorowymi kropkami dzień, zapadnie w pamięci przedszkolaków na długo.

ja_1.jpg