wtorek, 04 sierpień 2020

NIESPODZIANKA DLA RODZICÓW
Mama i tata, to hasła magiczne. Gdy słyszymy, wypowiadamy te słowa napawa nas spokój, czar wspomnień z dzieciństwa. Zalewa nas świadomość, że przy tych jedynych na świecie osobach nie musimy nikogo udawać, że jesteśmy kochani tacy jacy jesteśmy, bezgranicznie, na zawsze. Niezależnie od tego czy jesteśmy dziećmi czy dorosłymi, mama na zawsze pozostaje mamą, a tata, tatą.
Aby uhonorować Was, Rodziców korzystając z okazji jaką jest data 26 maja prezentujemy Państwu efekt wysiłku Waszych pociech, które robiąc indywidualną pracę, wykonały część większego projektu aby wywołać na Państwa twarzach uśmiech. W tym trudnym czasie, gdy nie możemy być razem, prosimy przyjąć za pośrednictwem fragmentu wiersza pt. „Mama i Tata” J. Koczanowskiej wielkie podziękowanie od dzieci, za troskę, miłość i za to, że po prostu jesteście.  A my, dorośli życzymy Wam Drodzy Rodzice dużo zdrowia, sił i codziennej radości oraz ślemy słowa największej wdzięczności za Wasz trud i starania jakie wkładacie w codzienne wychowanie.

1a.jpg.jpg

3.a_jpg.jpg