wtorek, 04 sierpień 2020

„HERBATKA Z BABCIĄ I DZIADKIEM”
Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji. Uroczystości odbyły się we wszystkich grupach wiekowych.
Przedszkolaki z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi przedszkola.dzi6_2.JPG

Licznie przybyli dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie przygotowanych programach artystycznych.
Dzieci pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki, tańce, inscenizacje i przedstawienia.
W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi. Po występach goście zostali zaproszeni na herbatkę i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
To były naprawdę wyjątkowe dni, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

dzi5.JPG

dzi4.JPG