wtorek, 04 sierpień 2020

"CUDOWNA LAMPA ALADYNA"

Dnia 09.01.2020 r. najstarsze grupy z Przedszkola Samorządowego im. Kubusia Puchatka wybrały się na wycieczkę do Poznania na spektakl muzyczny pt. „Cudowna lampa Aladyna”. Opowieść o przygodach młodego Aladyna i zaczarowanej lampie, w której ukryty jest duch Dżin spełniający życzenia wzbudziła w dzieciach wiele emocji.

kino3.jpg

Magiczny świat ukazał widzom ważne w życiu wartości, takie jak przyjaźń, miłość; ale także był przestrogą przed niebezpieczeństwami związanymi z nieznajomymi. Tajemniczości dodawały piękne, kolorowe stroje, scenografia, profesjonalna gra aktorska, ale przede wszystkim piękne piosenki wykonywane na żywo przez aktorów. Dzieci były zachwycone i skupione przez cały czas trwania sztuki.

kino4.jpg

kino1.jpg