wtorek, 07 kwiecień 2020

„DZIEWCZYNKA Z ZAPAŁKAMI” – spektakl bożonarodzeniowy.
„Wśród najsmutniejszych bajek świata, tych które wszyscy dobrze znamy, jest baśń, przy której można płakać, ta o „Dziewczynce z zapałkami”.
Tę piękną historię w Przedszkolu Samorządowym im. Kubusia Puchatka w Skokach przedstawili mali aktorzy z grupy 5 – 6 latków.jas8.jpg

jas2.jpg

Porywająca za serce, opowieść o dziewczynce, która w wigilię wędruje ulicami miasta próbując sprzedać choćby jedno pudełko zapałek dostarczyła wszystkim zebranym wielu niezapomnianych wrażeń. Występ dzieci został nagrodzony gromkimi brawami.
Przedstawienie obejrzeli rodzice, pracownicy naszej placówki oraz zaproszeni goście.
Spektakl wprowadził nas w magiczny nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Dzięki przepięknej scenografii, oprawie muzycznej, efektom świetlnym, oraz grze aktorskiej poznaliśmy fascynujący świat zimowej baśni zaklętej w maleńkim płomyku ognia, która oczarowała widzów.

jas3.jpg

jas6.jpg