piątek, 17 styczeń 2020

WYCIECZKA DO WESOŁEJ MINKI

Dnia 21 listopada 2019 r. grupa „Maleństwa” wybrała się na swoją pierwszą autokarową wycieczkę do Centrum Rozrywki „Wesoła Minka” do Wągrowca.
Na miejscu  przywitała  naszą grupę Pani animator, która poinformowała przedszkolaki o umowach i zasadach jakie panują podczas owego pobytu w sali.

min.jpg

Następnie czym prędzej udaliśmy się do szatni gdzie po zdjęciu wierzchniej odzieży i obuwia ruszyliśmy do zabawek, które już na nas czekały. Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z trampoliny, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Dzieciaki z wielką chęcią znajdowały sobie zajęcie korzystając także z mini pojazdów, z zamku księżniczek i innych ciekawych atrakcji.
Pobyt bardzo szybko dobiegł końca i nadszedł czas pożegnania się z tym magicznym i bajkowym miejscem. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji szczęśliwie wróciliśmy do przedszkola.

min1.jpgmin2.jpgmin4.jpgmin3.jpg