czwartek, 16 lipiec 2020

KONKURS PLASTYCZNY „MOJA MAŁA OJCZYZNA”

Z okazji Święta Niepodległości w naszym przedszkolu został ogłoszony konkurs plastyczny dla dzieci oraz ich rodziców pt: „Moja mała Ojczyzna”.
Celem konkursu było m.in. kształtowanie tożsamości narodowej i postawy patriotycznej, rozwijanie umiejętności manualnych oraz wrażliwości estetycznej.
Na konkurs zgłoszono 17 prac.

kon.jpg

Komisja konkursowa nagrodziła 6 prac konkursowych. Prace oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych: 3,4-latki oraz 5,6-latki.
Członkowie komisji jednogłośnie stwierdzili, że wszystkie prace były na bardzo wysokim poziomie, zachwycały różnorodnością technik i pomysłowością, dlatego wybór był bardzo trudny.
21 listopada 2019 r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu. Pani Dyrektor wręczyła wszystkim uczestnikom nagrody i dyplomy.Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych przedsięwzięciach.
Oto lista zwycięzców:
3,4-latki: I miejsce: Helena Demska, II miejsce: Bruno Pauszek, III miejsce: Aleksander Winkel.
5,6-latki: I miejsce: Laura Stiller, II miejsce: Wiktor Kanikowski, III miejsce: Wiktoria Kłosowska.