czwartek, 12 grudzień 2019

WYCIECZKA DO WESOŁEJ MINKI

W piątek 25 października 2019 r. 4-latki z grupy „Króliczki” wyjechały na swoją pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę. Tego dnia przedszkolaki swój czas radośnie spędziły w Centrum Rozrywki „Wesoła Minka” w Wągrowcu.

Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie poprzez wspólną zabawę, rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności. Zabawa oraz ruch dostarcza bodźców, których potrzebuje mózg do prawidłowego rozwoju. Zabawy w szerszym gronie dzieci zawsze są atrakcyjne, ciekawsze, rozwijają psychikę i kształtują prawidłowe zachowania.
„Szaleństwa” na placu przysporzyły przedszkolakom wiele radości. Dzieci pełni niezapomnianych wrażeń i emocji po zakończonych zabawach szczęśliwie wróciły do przedszkola.

minka_2.jpg

minka2_2.jpg