czwartek, 12 grudzień 2019

WSPÓLNE ŚWIĘTO
Nauczyciel widzi więcej niż tylko twarze dzieci – stara się zobaczyć ich dusze.
(B. Cage)
14 października był w naszym przedszkolu wyjątkowym dniem. Na twarzach pań nauczycielek oraz pracowników obsługi pojawiły się jeszcze większe niż na co dzień uśmiechy, a serca zabiły mocniej… W tym uroczystym dniu pięciolatki zaprosiły gości na akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Nie zabrakło wierszy, życzeń, piosenek a także tańca. A taniec był wyjątkowy, bo na góralską nutę. Tancerki i tancerze w specjalnie przygotowanych strojach zatańczyli jak prawdziwi górale. Na finał dzieci z wszystkich grup złożyły serdeczne życzenia dla swoich pań w postaci przygotowanej piosenki. Przedszkolaki były bardzo dumne i pełne powagi podczas artystycznego wystąpienia. Dzieci spisały się na medal! Wszyscy milusińscy otrzymali wielkie brawa. Zatrzymamy w pamięci obraz odświętnie ubranych artystów, zapach czerwonych róż i wspaniałą atmosferę, jaką stworzyliśmy, będąc tego szczególnego dnia razem ze wszystkimi naszymi wychowankami.

edu_1.jpg

edu2.jpg