czwartek, 12 grudzień 2019

Fantastyczny teatr w Przedszkolu Samorządowym im. Kubusia Puchatka w Skokach –
nauczyciele i pracownicy zagrali dla dzieci!

„Dzień Przedszkolaka” to najważniejsze święto dla wychowanków naszego przedszkola. Z tej okazji dnia 27.09.2019 r. w naszej placówce miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Nauczyciele wspólnie z pracownikami przedszkola przygotowali dla wszystkich dzieci i po raz pierwszy niespodziankę w postaci przedstawienia muzyczno-teatralnego pt. „Rzepka” J. Tuwima. „Aktorzy” wykazali się pomysłowością w przygotowaniu strojów charakterystycznych dla danych postaci. Na scenie można było zobaczyć postaci: dziadka, babci, wnuczka, pieska, kotka, kurki, gąski, bociana, żabki, ptaka – kawki oraz głównej bohaterki - rzepki. Wspaniały efekt spowodowała znakomicie dobrana muzyka, która wprowadziła radosną atmosferę.
Dzieci były zafascynowane widokiem swoich ulubionych pań, z zapartym tchem oglądały przedstawienie, a z ich twarzy nie znikał uśmiech.

K. Rutkowska K. Walkowiak
E. Kwapińska M. Winkel