czwartek, 12 grudzień 2019

PIKNIK

Dzieci z najstarszych grup wiekowych, po zakończeniu roku szkolnego wybrały się na piknik do Łosińca. Przywitało je piękne słońce, duże boisko i mamy czekające z pysznymi przekąskami. Natomiast tatusiowie zorganizowali dla chętnych dzieci gry i zabawy. Śmiechu było co nie miara. Dla zmęczonych lecz szczęśliwych dzieci oraz wszystkich osób znajdujących się na pikniku rodzice przygotowali pyszne kiełbaski z grilla. Na koniec odwiedzili nas strażacy, dzięki którym zrobiło się przyjemnie, chłodno i wesoło. Kurtyna wodna rozpostarła się nad boiskiem.
Dziękujemy panom strażakom i wszystkim rodzicom za wspaniały piknik!

W. Paczyńska