środa, 23 październik 2019

ŻEGNAMY PRZEDSZKOLE

„Już koniec roku, mija czas, z radością wakacje czekają Was.
Choć w przedszkolu było Wam wesoło, dzisiaj je żegnacie,
by witać góry, lasy wokoło”.

Dnia 18 czerwca 2019r. w Przedszkolu Samorządowym im. Kubusia Puchatka odbyła się uroczystość Pożegnania Przedszkola. Dla dzieci to ważny moment –skończył się dla nich pierwszy beztroski, ale jakże ważny etap edukacji.

zakończenie roku 2019

Pod kierunkiem wychowawczyń przygotowały bogaty program artystyczny i mimo smutku, że to już pożegnanie, zaprezentowały się wspaniale, recytując wiersze, śpiewając piosenki i tańcząc. Podczas występów, które podziwiali zaproszeni goście, rodzice, najbliższa rodzina oraz personel przedszkola dzieci zaprezentowały wysoki poziom umiejętności artystycznych.
Na zakończenie Pani wicedyrektor podziękowała Rodzicom za wspaniałą współpracę, wsparcie i bezinteresowną pomoc. Słowa uznania skierowała również do nauczycieli, którzy potrafili świetnie przygotować dzieci do podjęcia nauki w szkole podstawowej. Na zakończenie każde dziecko otrzymało Dyplom Ukończenia Przedszkola oraz upominki.

Dziękujemy Rodzicom za słowa uznania.

Życzymy naszym wychowankom oraz ich rodzinom udanych i bezpiecznych wakacji.