piątek, 23 sierpień 2019

WARSZTATY WIELKANOCNE

Dnia 25 marca w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty, podczas których rodzice i dzieci wraz z nauczycielkami tworzyli piękne dekoracje wielkanocne.

gazeta kwiecień 001

W wesołej, ciepłej i rodzinnej atmosferze powstawały różne ozdoby związane z tradycją Świąt Wielkanocnych. Wyobraźnia nie zna granic, dlatego co roku powstają coraz to ładniejsze dzieła. Rodzice odkrywali swoje talenty plastyczne a dzieci zamieniały się w prawdziwych artystów. Powstało bardzo dużo pięknych i niepowtarzalnych dekoracji świątecznych a także przysmaków: pisanki, zajączki, palmy, stroiki wielkanocne i słodkie babeczki. Wspólnie spędzony czas, jak i wyśmienita zabawa, która towarzyszy temu przedświątecznemu spotkaniu udzielała się wszystkim zebranym.
Dziękujemy wszystkim obecnym na warsztatach i zapraszamy na kiermasz wielkanocny, na którym wszystkie rękodzieła zostaną wystawione.
                                                                                                                                                                                A. Serafin