poniedziałek, 23 wrzesień 2019

WIZYTA W BANKU

Gdzie bank przechowuje pieniądze? Jak w banku działa system monitoringu? W jaki sposób obsługuje się liczarkę do pieniędzy? Tego wszystkiego przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego im. Kubusia Puchatka w Skokach dowiedziały się podczas wizyty w PKO Banku Polskim , Oddział 1.

bank

Na miejscu powitał je dyrektor Pan Krystian Rachowski, który opowiedział o pracy swojej i pracowników banku. Dzieci z zaciekawieniem słuchały i odpowiadały na pytania dyrektora. Następnie udały się do pomieszczeń znajdujących się na zapleczu banku. Zwiedziły dział Obsługi Klienta , dowiedziały się, że pieniądze przechowywane są w skarbcu. Zapoznały się także ze sposobem monitorowania poszczególnych pomieszczeń w banku , poznały zasady działania bankomatu i kart kredytowych. Najwięcej emocji wzbudziła jednak liczarka do pieniędzy, ponieważ przedszkolaki miały możliwość przeliczenia prawdziwych banknotów.
Na zakończenie wizyty pracownicy banku przekazali dzieciom niespodzianki, a one wręczyły im samodzielnie wykonane laurki.

K. Adamska