czwartek, 12 grudzień 2019

"DO STUMILOWEGO LASU WSZYSTKICH ZAPRASZAMY

100 LAT PUCHATKOWI RADOŚNIE ZAŚPIEWAMY"

22 lutego w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Z tej wyjątkowej okazji cała społeczność przedszkola wzięła udział w balu.

Downloads

Dzieci ubrane w kolorowe koszulki, z emblematami głównych bohaterów bajki o Kubusiu – Sowy, Króliczki, Tygryski, Maleństwa, Kubusie - bawiły się przy dźwiękach wesołej i skocznej muzyki. Oczywiście nie mogło zabraknąć gościa głównego, którym był sam Kubuś Puchatek. Towarzyszył dzieciom w zabawach, tańcach i konkurencjach. Był to niezwykły dzień, który na długo zagości w pamięci - nie tylko dzieci i samego Misia o “małym rozumku”, ale i wszystkich pracowników przedszkola, którzy bawili się równie dobrze jak dzieci.

P. Jeske, K. Rutkowska