poniedziałek, 23 wrzesień 2019

WIZYTA PRZEDSTAWICIELA POWIATOWEGO INSPEKTORATU WETERYNARII W PRZEDSZKOLU

W ramach realizowanego w przedszkolu programu doradztwa zawodowego przedszkolaki z najmłodszych grup wiekowych uczestniczyły w spotkaniu z panią Renatą Brzoską – przedstawicielem Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Chodzieży.

Downloads2

Celem spotkania było przeprowadzenie wśród przedszkolaków zajęć tematycznych związanych ze specyfiką pracy Powiatowego Inspektoratu Weterynarii oraz pogadanki na temat: „ Bezpieczeństwo w kontaktach ze zwierzętami”.
Pani Renata przekazała dzieciom również wiele cennych i ważnych informacji dotyczących ochrony życia i zdrowia zwierząt, a także uświadomiła jak ważne jest opiekowanie się zwierzętami.
Na zakończenie spotkania nasze przedszkole oraz dzieci otrzymały certyfikat: „MŁODEGO MIŁOŚNIKA ZWIERZĄT”,
nadany przez Powiatowego Lekarza Weterynarii w Chodzieży.